درباره ما

از دیوارساز بیشتر بدانید

از شروع تاریخ فعالیت تا حوزه های فعالیتی و متخصصان دیوارنویس بدانید

دیوارساز از سال 1387 اقدام به فعالیت در حوزه تولید بلوک های سبک نموده و با سابقه درخشان خود طی این سالها توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان این صنعت را بیشتر جلب نماید. دیوارساز با توجه به پیشرفت در صنعت ساختمان اقدام به تولید پنل های سبک و همچنین با همکاری با شرکت بازرگانی نخل زرین ستاره اقدام به واردات انواع فایبرسمنت برد ( Dry Wall ) نموده است. هدف دیوارساز تسهیل و تسریع در امور ساختمان سازی با اتکا به جدیدترین متدهای روز دنیا بوده، امید است بتوانیم گامی در این زمینه برداشته و توانسته باشیم به پیشرفت و نوآوری صنعت سبک سازی ساختمان یاری رسانده باشیم.
0
پروژه های تکمیلی
0
مشتریان
0
لوح و جایزه
0
سال سابقه

ویژگی های خرید از متمایز چیست ؟

دیوارساز از سال 1387 اقدام به فعالیت در حوزه تولید بلوک های سبک نموده و با سابقه درخشان خود طی این سالها توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان این صنعت را بیشتر جلب نماید. دیوارساز با توجه به پیشرفت در صنعت ساختمان اقدام به تولید پنل های سبک و همچنین واردات انواع فایبرسمنت برد ( Dry Wall ) نموده است.
هدف دیوارساز تسهیل و تسریع در امور ساختمان سازی با اتکا به جدیدترین متدهای روز دنیا بوده، امید است بتوانیم گامی در این زمینه برداشته و توانسته باشیم به پیشرفت و نوآوری صنعت سبک سازی ساختمان یاری رسانده باشیم.

برای خرید محصولات تماس بگیرید !

شما می توانید در سایت یا شبکه های اجتماعی محصولات و یا آخرین اخبار و تخفیف ها را مشاهده کنید.

دیوارساز

 

دیوارساز از سال 1387 اقدام به فعالیت در حوزه تولید بلوک های سبک نموده و با سابقه درخشان خود طی این سالها توانسته است اعتماد این صنعت را بیشتر جلب نماید ...

آدرس : تهران، میدان بنی هاشم، مجتمع حافظ، واحد7

 

خبرنامه

برای اطلاع از تخفیف های استثنایی عضوی از کسانی که خبرنامه دیوارساز را دریافت می کنند، باشید.

Search